projekt łazienki w nowoczesnym stylu dla rodziny z 2ką dzieci

Zadanie wykonania projektu łazienki na poddaszu zleciła nam Pani Ola. Celem było zrobienie ładnej funkcjonalnej łazienki w nowoczesnym stylu. W domu jest jedna łazienka na szczęście udało się zmieścić całe potrzebne wyposażenie. Wybór między wanną a prysznicem nie był konieczny. Rodzina będzie się cieszyć wygodną wanną oraz dużym wygodnym prysznicem

Beton i drewno jako dominujący materiał

Dominującym materiałem miał być beton dlatego wybraliśmy płytki gresowe 60×60 w odcieniu jasnej szarości i grafitu. Płytka ceramiczna typu gres z serii cementus jest szkliwiona, gładka przez to łatwa w utrzymaniu czystości. Dobrze komponuje się do projektowanej łazienki. Na powierzchni widać delikatną cementową przecierkę w kilku odcieniach szarości. Jako uzupełnienie wybraliśmy płytkę wyglądającą całkiem jak naturalna deska.

Wielofunkcyjne wyposażenie

Z oferty kabin prysznicowych wybraliśmy najbardziej odpowiednią Walk-in instalowaną bezpośrednio na płytkach z odpływem liniowym.  Wygodę i relaks w kąpieli zapewnia wanna w prostokątnym stylu, model quadro  udekorowana baterią 4 otworową. Do tego stylu dopasowaliśmy umywalkę o szerokości 80 cm  stawianą na blacie. Bidet podwieszany oraz miska wc stylistyką idealnie pasuje do kształtu wanny i umywalki.

Jeśli podoba Ci się ta koncepcja i chciałbyś zlecić nam projekt łazienki to kliknij tutaj

dowiedz się więcej  

projekt łazienki w Nysie

łazienka na poddaszu

projektowanie łazienki Nysa

połączenie betonu i drewna

kabina natryskowa z odpływem liniowym

kabina natryskowa z odpływem liniowym

Baza firm