Dziś prezentujemy kolejną realizację projektu – Łazienka w domu 5cio osobowej rodziny.

Łazienka na piętrze domu ma służyć przedewszystkim maluchom które w przyszłości będą miały swoje pokoje na piętrze, lub gościom poniewż sypialnie gościnne zlokalizowane są również na piętrze.

Głównym elementem w łazience jest blat z dwiema umywalkami Roca inspira. Baterie wybrano z hiszpańskiej firmy TRES kolekcja Porjekt. Podtynkowe baterie umywalkowe wpisują się w nowoczesny styl i ułatwiają utrzymanie w czystości. Jako dopełnienie dobrano wieszaczki na ręczniki Bisk futura które krztałtem nawiązują do uchwytów armatury.

umywalki Roca

z ciekawych rozwiązań domowych jest też pisuar z wolnoopadającą klapą oraz elektronicznym systemem spłukiwania.

Pisuar Roca Nexo z pokrywą

Pisuar Roca Nexo z pokrywą

Prostokątna wanna BESCO Avita z zaokrąglonym jednym rogiem oraz obudową akrylową stanowi dopełnienie łazienki. Armatura ścienna Projekt-Tres wygląda wspaniale. W łazience nie ma grzejnika ponieważ zastosowano ogrzewanie podłogowe dlatego ręczniki będą wisiały na podwójnym wieszaku na ręczniki Futura.

Kolorystyka i materiały

biel, szarość wzbogacona chromowanymi elementami oraz ciepły kolor drewna to są elementy z których stworzyliśmy łazienke. Kolekcja płytek OPOCZNO newstone light grey w formacie 120×60 zostałą wybrana jako idealna do naszego wnętrza. Listwy 10mm z polerowanej stali nierdzewnej podkreślają układ płytek. Jako podłogę zastosowaliśmy – co ciekawe –

panele laminowane firmy QuickStep z kolekcji Majestic. Panele są praktycznie wodoodporne i producent dopuszcza stosowanie ich w łazience pod waruknkiem zastosowania specjalnego sznura uszczelniającego oraz produktu o nazwie HydroKit. Podłoga do złudzenia przypomina naturalne drewno. Pięknie komponuje się z płytkami.

wanna Besco Avita

W łazience zastosowano oświetlenie szynowe firmy ITALUX