Weekend był bardzo pracowity, udało się dokończyć projekty 2 łazienek dla młodego małżeństwa w Warszawie. Łazienki oczywiście skrajnie odmienne. Dziś opiszę aranżację łazienki męskiej.

Inwestor wybrał płytkę w betonowej stylizacji i dużym formacie 120×60 z kolekcji Grand Concept OPOCZNO. Płytkę gresową Quenos light grey zastosowano na ścianach i podłodze. Elementem dekoracyjnym jest miedziana mozaika którą będzie pokryta ściana i podłoga pod prysznicem.

Opoczno Grand concept w łazience z prysznicem Walk-in

Opoczno Grand concept w łazience z prysznicem Walk-in

Czarne dodatki podkreślają poziome linie pomieszczenia i korespondują z czarnym grzejnikiem Tubo-K oraz oprawami oświetleniowymi. Planujemy zainstalować dodatki łazienkowe takie jak wieszaki, uchwyt na papier i szczotkę z firmy Tiger w czerni z dodatkiem miedzi.

Wyposażenie

Szafka pod umywalkę Cersanit Crea w kolorze białym lub szarym, z umywalką na blat i baterią wysoką.  Toaleta Clean on z Cersanitu z deską slim kształtem będzie pasowała do umywalki.

City oval clean onkorek meska_1Prysznic będzie oddzielony szybą typu Walk in firmy Radaway pod tym linkiem znajdziesz więcej przykładów kabin typu walk in Zestaw natryskowy podtynkowy firmy Roca z deszczownicą o średnicy 30cm zapewni komfort kompieli. w tle widać jeszcze wąskie pionowe lustro które będzie wykonane na zamówienie.

Opisane pomieszczenie to łazienka męska znajdująca się na parterze domu. Następnym razem opiszę górną łazienkę o której decydowała inwestorka.